Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Historiku i Juventusit vjen në një serial-dokumentar

Platforma streaming Netflix njoftoi prodhimin e serialit-dokumentar “Juventus FC”, i cili do të ketë katër episode rreth një orë secili, që do të tregojë historinë e klubit të futbollit italian dhe që do të publikohet në vitin 2018. Netflix do të tregojë historitë dhe personazhet më te rëndësishme të klubit, duke i ndjekur lojtarët në jetën e tyre private dhe profesionale, brenda dhe jashtë fushës. “Juventus FC” do t’i lejojë publikut  që të zbulojë lojtarët, trajnerët dhe menaxhimin e skuadrës, me një stil revolucionar të pa shikuar më parë.

Lajme të tjera

Francë

Historia mes Paris Saint-Germain dhe Kylian Mbappe duket se ka marrë fund njëherë e përgjithmonë. Trajneri Luis Enrique, vendosi ta zëvendësonte sulmuesin në minutën...

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Featured

Rey Manaj është duke kaluar një nga momentet e tij më të mira bë karrierë. Sulmuesi shqiptar ka gjetur këtë të dielë golin e...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...