Bundesliga

Hoeness: Më lodhët për merkaton, të shijojmë trofetë

Presidenti i Bayernit të Mynihut, Uli Hoeness, ndihet i lodhur nga pyetjet e herëpashershme që i drejtojnë gazetarët rreth merkatos që do të kryejë klubi. Hoeness u shpreh se Bayerni asnjëherë nuk e ka vënë në dyshim shpejtësinë dhe saktësinë në transferimin e lojtarëve. Presidenti është shprehur se kampionët në fuqi të Gjermanisë nuk ka shumë që kanë fituar dy trofe dhe se për momentin skuadra duhet të shijojë këto suksese dhe më pas të mendohet për gjëra të tjera.

“Unë duhet ta pranoj, jam lodhur me ju duke folur për Bayernin, vetëm kur bëhet fjalë për nënshkrimet. Mos harroni se kemi fituar dy trofe, së pari duhet të festojmë”.
Sidoqoftë, bavarezët nuk kanë qëndruar duarkryq, pasi, pa filluar ende mirë sezoni i transferimeve, klubi gjerman ka shpenzuar 115 milionë euro në total, për francezin Benjamin Pavard 35 milionë eurove dhe për mbrojtësin e Altetico Madridit, Lucas Herndanez, 80 milionë euro. Gjithsesi, Hoeness u shpreh se më 15 gusht Bayerni do të ketë një skuadër të kompletuar dhe cilësore.

Bavarezët kanë konfirmuar largimet e Ribery, Roben, James Rodriguez dhe Hummels, që tashmë ka kaluar te Borussia Dortmund. Ndërkohë që pritet të largohet edhe Renato Sanchez.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency