Bundesliga

Hoffenhaim befason Dortmundin, “e përmbys” në 10 minutat e fundit

Java e 17 e Bundesligës nisi me sfidën mes Hoffenhaimit dhe Borussias së Dortmundit, ku vendasit befasuan verdhezinjtë, duke i mposhtur me përmbysje me rezultatin 2-1.

Të besuarit e Favre e nisën mirë takimin dhe arritën të kalojnë në avantazh në minutën e 17’ me anë të fantazistit gjerman Mario Goetze, ndërsa ky rezultat mbeti i pandryshuar deri në 10 minuta para fundit.

Kjo pasi finalja e ndeshjes ishte e hidhur për verdhezinjtë, sepse fillimisht Adamyan dhe më pas Kramaric, shënuan dy herë në portën e Burkit, duke përmbysur rezultatin.

Kjo humbje komplikon pozitat e Borussias së Dortmundit në rrugën drejt titullit kampion, pasi rrezikon që kryesuesit t’i shkëputen me 7 pikë, nëse bëjnë detyrën duke marrë maksimumin nesër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency