Bundesliga

Hoffenheimi i bën 2 fitore radhazi, Paderborni i Gjasulës s’ngre krye

Për herë të parë në këtë sezon, Hoffenheimi arrin dy fitore radhazi në Bundesligë. Skuadra e drejtuar nga Schreuder mposhti 2-0 Schalken me gola të Kramaric dhe Bebou në pjesën e dytë. Me 6 pikë në dy ndeshjet e fundit Hoffenheimi ngjitet thuajse në mesin e renditjen në Bundesligë.

Nuk arrin të ngrejë kokë Paderborni, që u dorëzua me rezultatin 3-0 në fushën e Kolnit. Titullar i padiskutueshëm në mesfushën e miqve Klaus Gjasula, por me gjithë cilësitë e tij nuk mundi të bënte diçka më shumë për ekipin e tij.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency