Kategoria Superiore

Hoxha: Fitojmë me Vllazninë dhe me 99% jemi kampionë!

Vendimtar goli i Çinarit, heroi, në fakt, me pritjet e tij, Alban Hoxha. Kapiteni i Partizanit në “Gol pas Goli”, u shpreh:

“Ne shkuam në Durrës për ta sulmuar lart Teutën, por ndonjëherë loja nuk del ashtu siç e mendon. Na vendosën në presion që në minutat e para dhe na u desh të riktheheshim pas. Më vjen mirë që e shpëtova dy herë ekipin. Shënuam golin, i cili ishte me fat për ne. Kur e ke vetë në dorë, është më e lehtë për objektivin sesa kur pret nga të tjerët. Tashmë kemi dy finale.”

Finale titulli me Vllazninë: “Nëse e mposhtim Vllazninë, atëherë me 99% jemi kampionë. Nuk kemi pasur presion gjatë gjithë sezonit. Objektivi që në fillim ka qenë Europa. Kemi qenë të qetë. Arritëm deri këtu, bëmë mirë gjatë gjithë kampionatit. Ndaj Vllaznisë besoj se do të jemi të qetë dhe do t’ia dalim për titullin.

Grupi, çelësi i suksesit: “Shikoj se ekipi është ndërtuar mire, Me djem të rinj dhe me lojtarë me eksperiencë. Ne, më të vjetrit, jemi munduar ta heqim presionin nga të rinjtë. Boshti është shumë i mirë. Çelësi i suksesit është grupi dhe loja e trajnerit Daja na ka bërë mirë. E qarkullojmë shumë topin dhe e e lodhim kundërshtarin. Edhe harmonia e ekipit na ka sjellë suksese.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency