Kupa e Shqiperise

Hoxhallari e Lushkja analizojnë pjesën e parë

Dy lojtarët, Erion Hoxhallari i Tiranës dhe Regi Lushkja i laçit, kanë folur për mikrofonat e “Supersport” në pushimin mes pjesëve, ku analizuan 45 minutat e para.

Hoxhallari: Laçi ka treguar se është një ekip i fortë, por ne jemi munduar të bëjmë lojën tonë dhe të krijojmë sa më shumë raste. Kishim disa raste të mira, por nuk ia dolëm të shënonim. Shpresoj të shënojmë në pjesën e dytë.

Lushkja: Ndeshja është e barabartë, ndonëse cilësitë e Tiranës dihen. Ne luajmë jashtë fushe dhe duhet të shënojmë një gol, që mund të jetë shumë i rëndësishëm për kualifikimin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency