Futboll

Humb jetën në një aksident automobilistik 19-vjeçari i Lazios

Një lajm tragjik trondit botën e futbollit në Itali. Daniel Guerini, mesfushori i skuadrës së Lazios U-19 u shua në një aksident automobilistik.

Siç raportohet nga mediet italiane, aksidenti ndodhi në Romë në rrugën “Togliatti”. Përveç Guerinit, i cili fatkeqësisht nuk ia doli, dy bashkëmoshatarë të tjerë të viktimës mbetën të plagosur rëndë. Të tre djemtë po udhëtonin me një Smart, i cili u përplas ballë për ballë me një makinë Mercedes.

Shkaqet e aksidentit nuk janë zbuluar ende. Dy të plagosurit u transportuan me urgjencë në poliklinikën e Tor Vergata dhe në spitalin Umberto I, ndërsa shoferi i makinës tjetër, I shtruar gjithashtu në spital, ka dëmtime më të lehta, por ndodhet në gjendje shoku nga ajo që ka ndodhur.

Daniel Guerini është grumbulluar me moshat U-15 dhe U-16 të Italisë, ku është aktivizuar në total në 13 ndeshje dhe ka shënuar 2 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency