Serie B

Humbi 5 kg në 20 ditë, Balotelli gati të debutojë te Monza

Mario Balotelli është gati të shfrytëzojë shansin e fundit (siç e përcaktoi vetë Galliani). Sulmuesi italian duhet të thirret nga Brocchi për ndeshjen e madhe të Serisë B, Monza-Salernitana, që do të zhvillohet të mërkurën. Pas një periudhe relativisht të shkurtër stërvitje intensive (ka humbur 5 kilogramë), Balo është gati të dëfrehet në fushë dhe të fitojë tri pikë, edhe nëse do t’i duhet ta nisë në stol. 30-vjeçari nuk luan një ndeshje zyrtare që nga muaji mars.

Corriere della Sera tregon javët e fundit të 30-vjeçarit të ndarë midis hotelit (sipas paktit me Gallianin duhej të jetonte jo më larg se 30 km nga Monza dhe jo në Brescia siç do të dëshironte), shoferit personal (i cili e shoqëron atë në stërvitje, për të mos u vonuar) dhe dietës.

Në fakt, Balotelli i ka dërguar Gallianit fotot e peshores çdo mëngjes për të vërtetuar progresin në zvogëlimin e masës dhjamore: “Ai duket shumë i motivuar, ka ardhur tek ne me qëllimet më të mira dhe tani gjithçka varet vetëm nga ai”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency