Eredivisie

Humbi edhe me Feyenoordin, PSV shkarkon Mark van Bommel

PSV Eindhoveni ka shkarkuar mëngjesin e kësaj të hënë trajnerin Mark van Bommel. Vendimi i drejtuesve erdhi pas rezultateve të dobëta në këtë sezon. Kupa, me sa duket, u mbush me humbjen 3-1 me Feyenoordin në Roterdam.

“Rënia është shumë e madhe dhe e padenjë për PSV”, – thotë menaxheri i përgjithshëm i klubit holandez, Toon Gerbrands.  – “Ndeshjet janë matësi më i mirë për punën e një trajneri, por procesi rreth tyre është gjithashtu vendimtar. Ne e monitorojmë këtë intensivisht. PSV është një klub ku ne përpiqemi të ndihmojmë dhe mbështesim njëri-tjetrin. Kështu ka qenë edhe muajt e fundit. Interesi i klubit ka qenë gjithmonë parësor. Vlerësimi përfundimisht rezultoi në këtë vendim të dhimbshëm. Të gjithë kemi bërë gjithçka për ta kthyer situatën. Fatkeqësisht, nuk funksionoi “.

PSV do të prezantojë së shpejti pasardhësin e përkohshëm Mark van Bommel. PSV falënderon Mark van Bommel për përpjekjet e tij gjatë tetëmbëdhjetë muajve të fundit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency