Serie B

Humbja me Napolin, Lotito i hakërrehet në telefon Inzaghit

Një telefonatë aspak miqësore e presidentit të Lazios, Claudio Litoto, me trajneri Simone Inzaghi, mund të trazojë ujërat në ambientin bardhekaltër. Humbja me Napolin duket se nuk i ka pëlqyer aspak Lotittos, i cili supozohet se i është hakërryer menjëherë pas ndeshjes trajnerit Simone Inzaghi. Teksa ka qenë duke shprehur shqetësimin në telefon, dikush ka bërë një video dhe ka regjistruar fjalët e tij, adresuar trajnerit.

“Simone, vendos unë, nuk vendos ti. Ta kam thënë në të gjitha mënyrat, se dua të di me siguri kush është mirë dhe kush nuk është mirë. Ti ankohesh gjithmonë dhe për gjithçka. Ke një skuadër që vlen 10 herë më shumë sesa vlejnë të tjerat”.

Pikërisht ky diskutim dhe për më tepër publikimi i tij, pritet të destabilizojë ambientin lacial vetëm pak ditë transfertës torineze ndaj Juventusit, të shtunën në orën 18:00.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency