Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Humbja ndaj Brighton, Arteta: Kam vetëm zhgënjim, ua dhuruam pjesën e dytë

Duke folur në konferencën për shtyp pas disfatës së rëndë ndaj Brighton, Mikel Arteta ka komentuar ecurinë e Arsenalit të tij.

“Zhgënjim” e cilësoi Arteta pjesën e dytë të kësaj përballjeje, për të cilën tha se ekipi i tij ia dhuroi fitoren Brightonit.

Lexo edhe: 

Për momentin është thjesht zhgënjim me ndjenjën se e dhuruam lojën në pjesën e dytë. Ne luftuam shumë për të qenë në pozicionin ku jemi. Ishim në një moment kritik sot për të vazhduar të shpresojmë për atë ëndërr.”-deklaroi Arteta.

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...