Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Humbja ndaj Roma-s, Tudor: Tre ndeshje në shtatë ditë janë shumë, na vjen shumë keq që nuk ia dolëm!

Tudor takohet me Lotiton, paralajmërohet largimi i menjëhershëm

Për trajnerin e Lazio-s, Igor Tudor ngarkesa e ditëve të fundit është arsyeja kryesore e humbjes ndaj Roma-s në derbi.

Në prononcimin e bërë për mediet pas këtij takimi, Tudor theksoi se të gjithëve u vjen keq për humbjen, po shton më tej se tashmë duhet të mendojnë për ndeshjet e radhës.

Lexo edhe:

Na vjen keq, derbi është gjithmonë derbi. Djemve u vjen keq, por tani kthejmë faqen dhe të kuptojmë që ishte ndeshja e tretë në shtatë ditë”-deklaroi trajneri.

Më tej, tekniku u pyet se a ndikuan dëmtimet në këtë sfidë, por ai nuk donte të justifikohej: “Ne i dinim, por nuk ka alibi për të gjetur. Nga e hëna do të fillojmë të punojmë shumë dhe të përmirësohemi.”

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Kylian Mbappe pritet që këtë verë të udhëheqë Francën në Euro 2024, me “Gjelat” që janë ndër kombëtaret pretendente për t’i shkuar turneut deri...