Kategoria Superiore

Hygor e mbyll me Vllazninë, fjalë “të ëmbla” në mesazhin e lamtumirës

Hygor Guimaraes largohet Vllaznia. Në fakt, ishte një divorc i paralajmëruar, pasi futbollistit brazilian i përfundoi kontrata me klubin shkodran. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Hygor falënderon stafin për mundësinë që i dhanë, pa harruar fjalët “e ëmbla” për tifozët shkodranë, për mbështetjen që i dhanë pas humbjes së nënës së tij në fund të vitit të kaluar.

“Faleminderit Vllazni! E kisha për nder të vishja atë fanellë! Falënderoj presidentin (administratorin) Suad Lici,  Engin dhe trajnerin Mirsad Jonuz për mundësinë që më dhanë. Nuk do ta harroj kurrë mbështetjen e tifozëve në momentin më të të vështirë të jetës sime. Faleminderit gjithë stafit!”

31-vjeçari gjatë këtij sezoni zhvilloi 21 ndeshje në Superiore me fanellën kuqeblu, duke realizuar 4 gola.

https://www.instagram.com/p/CDd6kpxHmtw/

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency