Champions League

VIDEO/ Hyri në fushë me flamurin kuqezi dhe përqafoi Benzemanë, shqiptari i solli fat francezit

Sapo nisi 15-minutëshi i parë shtesë në sfidën gjysmëfinale të Championsit mes Realit të Madridit dhe Manchester City-t në fushën e “Bernabeut” hyri një tifoz që shpalosi flamurin shqiptar. Kuptohet, në këtë rast ndeshja u ndërpre për disa sekonda derisa tifozi u nxor jashtë nga forcat e sigurisë.

Personi që ia doli të thyente masat e sigurisë la të kuptohej që ishte fans I Karim Benzemasë, por shkoi për të përqafuar pikërisht sulmuesin francez. Një përqafim që duket se i solli fat sulmuesit të Realit, pasi vetëm pak minuta më vonë fitoi një 11-metërsh që e shndërroi po vetë në gol.

 

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency