Kombëtare

Zyrtare, Napoli konfirmon mungesën e Hysajt ndaj Turqisë dhe Moldavisë

Ndeshja e parë si titullar e Elseid Hysaj në këtë sezon të Serie A përfundon në mënyrën më të keqe për kapitenin e kombëtares shqiptare. Hysaj i aktivizuar në të majtë të mbrojtjes nga Ancelotti në transfertën ndaj Torinos u largua nga fusha me barelë pas vetëm 34 minutash.

Shkodrani u rrëzua shumë keq në tokë pas një përplasjeje në ajër me Ansaldin dhe siç e ka konfirmuar edhe klubi i Napolit në faqen zyrtare, Hysaj ka një thyerje të pjesshme të kockës së kraharorit . Një lajm i keq ky për trajnerin e kombëtares Edy Reja i cili duhet të bëjë pa Hysajn në dy sfidat e radhës ndaj Turqisë dhe Moldavisë, pasi klubi i kaltër ka nënvizuar gjithashtu se mbrojtësi shkodran nuk do t’i bashkohet grumbullimit të kombëtares kuqezi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency