Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Hysaj: Kam shumë besim te çunat, në Gjermani do bëjmë surprizën

Elseid Hysaj mori pasaportat diplomatike të Kombëtares nga Kryeministri Edi Rama në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Më të mirët 2023”.

Në fjalën e tij, Hysaj u shpreh shumë i lumtur, ndërsa premtoi surpriza për EURO 2024.

Lexo edhe: 

“Dua t’ju falënderoj të gjithëve, Kryeministrin që mbajti fjalën për pasaportat, pasi është emocioni i dytë shumë i madh për kualifikimin është kënaqësi edhe më e bukur me grupin që na ra. Kam shumë besim te çunat se do t’ja dalim dhe do të bëjmë surprizën në Gjermani.”-tha Hysaj.

Lajme të tjera

Champions League

Me një barazim spektakolar 3-3, Manchester City merr një farë avantazhi ndaj Realit të Madridit, duke qenë se sfidën e kthimit do ta luajë...

Champions League

E cilësuar si një finale e parakohshme Real Madrid-Manchester City rezultoi e tillë edhe në aktin e parë çerekfinal të Ligës ss Kampionëve. Në...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...