Kombëtare

Hysaj: Roli i ri po më pëlqen shumë, e ardhmja ime do jetë…

Elseid Hysaj u ndal para mikrofonave të Supersport, në përfundim të ndeshjes me Moldavinë, ku vlerësoi lojën e kuqezinjve dhe veçanërisht suksesin. Paneli në studion e emisionit “Kuqezi” ngulmoi për t’i shkëputur ndonjë informacion për të ardhmen, por shkodrani u tregua hermetik.

Një fitore, por aspak e thjeshtë…
Kundërshtarët ishin shumë të mbyllur në mbrojtje dhe nuk na linin të rrezikonim, megjithatë po më pëlqen loja që po bëjmë dhe besoj se shumë shpejt do të arrijmë në nivele të larta.

Si ndiheni në rolin e ri?
Ndihem shumë mirë, pasi po luaj më lart dhe po shkoj shpesh në zonë. Po më pëlqen ky fakt, pasi po mësohem me zonën kundërshtare dhe shpresoj te shënoj shumë shpejt.

Mendoni se kemi luajtur më mirë në Islandë?
Edhe këtu luajtëm shumë mirë dhe madje shënuam e fituam, ndaj duhet të festojmë dhe të kënaqemi për ndeshjen sot.

Ku do të luani sezonin e ardhshëm?
E ardhmja ime do të jenë pushimet, që do t’i nis që nesër. Do të jenë pushime aktive dhe dua të kaloj sa më mirë. Nuk kam çfarë të them më shumë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency