Serie A

Hysaj te Milani? Giuffredi lë gjithçka të hapur!

Në ditët e fundit po diskutohet shumë për të ardhmen e Elseid Hysaj. Për momentin i sigurt është vetëm largimi i mbrojtësit të kombëtares kuqezi nga Napoli në fund të këtij sezoni me parametër zero. Hysaj nuk do të rinovojë me të kaltrit dhe është në kërkim të një skuadre të re për të vazhduar karrierën. Gjasat më të mëdha janë që zëvendës-kapiteni i kombëtares shqiptare të qëndrojë në Apenine, ndërkohë që pas Romës në garën për të firmosur me Hysajn është futur fuqishëm edhe Milani. I pyetur mbi këtë çështje menaxheri i mbrojtësit shkodran Mario Giuffredi në një intervistë nuk ka zbuluar asgjë lidhur me të ardhmen e Hysajt.

“Le të shohim përpara. E ardhmja e Hysajt është akoma e pasigurt. Hysaj mund të shkojë në shumë ekipe, jo me çdo kusht në Milano. Fati i tij nuk është shkruar ende. A është i vërtetë interesi i Milanit? Nuk bëj dot asnjë koment”, ka thënë Giuffredi mes të tjerash.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency