Kupa e Shqiperise

Hysaj titullar, Napoli kalon Sassuolon, në çerekfinale përballë Milanit

Do të jetë Milan-Napoli një nga sfidat e mëdha çerekfinale të Kupës së Italisë. Sikurse kuqezinjtë një ditë më parë, edhe skuadra e Ancelottit i përmbushi pritshmëritë, duke eliminuar Sassuolon me rezultatin 2-0.

Napolitanët realizuan nga një gol në çdo pjesë me autorë Milik (15’) dhe Fabian Ruiz (75’).

Duhet theksuar së në minutën e 35-të Sassuolos iu anulua një gol (u shënua nga Locatelli) me VAR.

Carlo Ancelotti preferoi të aktivizonte titullar dhe ta mbante gjatë gjithë lojës në fushë Elseid Hysajn, për të cilin janë shtuar zërat për një largim të mundshëm në merkaton e janarit te Chelsea.

Një shenjë kjo tregon se futbollisti i Kombëtares Shqiptare mund të qëndrojë të paktën deri në fund të sezonit, gjithsesi, nëse vjen oferta e duhur, vështirë se presidenti De Laurentiis do të refuzonte.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency