Kategoria Superiore

Hysen Dedja: Nuk po shoh karakter, do të rrit ngarkesat

Hysen Dedja e pranon se Vllaznia është në një situatë të vështirë. Trajneri i kuqebluve, pas humbjes me Teutën, theksoi se do të rrite ngarkesat fizike në stërvitje.

“E kam thënë që kemi shumë probleme me skuadrën. Kohët e fundit kishte rritje dhe u mundova të aktivizoja lojtarë që kanë një përgjegjësi të fanellës. Mendova që këta lojtarë që futa kanë përgjegjësi të madhe, por pashë që kemi probleme të mëdha. U dëmtuam nga penalltia dhe ishim të avashtë në sulm.

Vllaznia e dorëzuar? Mendova që do të luanim ndryshe. Kemi probleme në përplasje. Nuk do të dorëzohem deri në fund të kontratës. Unë do të rris ngarkesat dhe do të mendoj për diçka tjetër.

Karakteri? Kam kërkuar që lojtarët 30-40 minuta të tregojnë karakter. Por edhe kjo nuk ndodh. Jam munduar të kontribuoj për këtë qytet. E shikoj që dëshira fillon dhe tkurret. Kam menduar të rrit ngarkesat”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency