Merkato

I destinuar për Barçën, Lautaro ka refuzuar Realin, blaugranat duan edhe Barellan nga Interi!

Jo vetëm Lautaro Martinez  pasi Barcelona kërkon edhe Nicolo Barrelan nga Interi. Mesfushori 23-vjeçar pëlqehet shumë nga drejtuesit e Barçës dhe shikohet si një alternativë ideale për të përforcuar mesfushën. Në fakt objektivi i parë i blaugranave në këtë repart është Fabian Ruiz por mesfushori i kombtares spanjolle që aktivizohet te Napoli duket më afër Realit të Madridit, dhe sipas gazetës madrilène AS, Barcelona ka hedhur vështirimin nga talenti i Interit dhe kombëtares italiane Nicolo Barella.

Megjithatë për të bindur zikaltërit të lejojnë largimin e një prej mesfushorëve më të mirë që kanë në skuadër do të jetë shumë e vështirë aq më tepër që Interi për të blerë kartonin e Barellas nga Cagliari ka shpenzuar në total plot 37 milionë euro, 12 për huazimin dhe 25 do ti derdhë në arkat e klubit sard në verë për blerjen e detyrueshme të kartonit.

Përsa i përket Lautaro Martinez i cili dëshirohet me çdo kusht nga Barça por pëlqehet edhe nga Reali, ai është i desitnuar për të zgjedhur blaugranat sepse në moshën 18-vjeçare ka refuzuar edhe një ofertë të Realit, kjo prapaskenë merkatoje është zbuluar nga presidenti i Racing Club i cili është shprehur se para 4 vitesh e gjysmë, Lautaro refuzoi transferimin te academia e Los Blancos.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency