Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

I fiksuar me Toney, Arteta i gatshëm të sakrifikojë katër lojtarë për sulmuesin e Brentford

Mikel Arteta është gati të bëjë “çmenduri” për të marrë Ivan Toney që në merkaton e dimrit.

Pas t’i mbarojë penalizimi për bastet, në janar, sulmuesi i Brentford pritet të ndezë merkaton me disa nga klubet e Premier League që kanë shfaqur interes për të.

Lexo edhe: 

Megjithatë, Brentford nuk pranon asnjë ofertë më të ulët se 100 milionë paund për kartonin e sulmuesit.

Në këtë situatë dhe me dëshirën e madhe për ta pasur në ekipin e tij, sipas raportimeve të medieve britanike, trajneri i Arsenal është i gatshëm të sakrifikojë katër lojtarë, të cilët synon t’i shesë në janar, për të marrë që në merkaton e dimrin Toney-n.

Lajme të tjera

Euro 2024

Italia do të jetë kundërshtari i parë i Shqipërisë në Euro 2024, me sfidën e planifikuar për më 15 qershor në Dortmund. Trajneri Luciano...

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Legjionarët

Eurogol i Kleis Bozhanajt në Serie B. Mesfushori me tipare ofensive, erdhi nga pankina dhe i dhuroi Modenas fitoren 2-1 në derbin emilian përballë...

Lajme

Spanja në grupin e vdekjes! Marca, As, El Mundo Deportivo, Sport.es… media spanjolle është në unison sa i përket titullit që ka zgjedhur për...