Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

I ikën truri pas zëvendësimit, shkatërron dhomën e zhveshjes nga tërbimi!

Një zëvendësim ka tërbuar Kevin Magrin. 27-vjeçari italian luan si qendërmbrojtës dhe është pjesë e Nocerinas në Serie D, divizioni i katërt i futbollit italian.

Skuadra e tij u mposht 1-3 në fundjavë përballë Materas, teksa trajneri i vendasve kreu një zëvendësim në minutat e fundit të takimit, duke nxjerrë Magrin nga loja.

Ky i fundi humbi qetësinë dhe shkatërroi plotësisht dhomat e zhveshjes, siç dallohet në foto. Stola dhe varëse të thyera e shkulura nga vendi, dhe materiale e sende të shpërndara nëpër dysheme.

Shokët e tij u befasuan kur panë dhomën e zhveshjes në kushte të tilla, ndërkohë që drejtuesit e Nocerinas kanë vepruar menjëherë duke pezulluar mbrojtësin.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...