Merkato

I ka ngelur në derë Barçës, brazilianin nuk e do njeri

Barcelona ka bërë deri tani 4 goditje në merkato dhe pritet të afrojë sërish 2 të tjerë, por gjithashtu duhet të shesë për të shfryrë grupin aktual të lojtarëve. Janë disa futbollistë që nuk janë në planet e Koemanit dhe njëri prej tyre është Coutinho, i cili është kthyer në një problem të madh.

Braziliani po rikuperohet nga një dëmtim që e la më shumë jashtë sezonin e kaluar dhe nuk ka asnjë ekip që dëshiron ta afrojë për sezonin e ardhshëm. Lojtari edhe për efekt bilanci duhet të shitet, teksa ofertat konkrete mungojnë dhe rreziku që ai të qëndrojë është i madh, por as nuk mund të luajë, pasi Koeman nuk e sheh si titullar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency