Merkato

I ka shprehur dashuri të përjetshme Lazios, por kërkohet nga Mourinho

Ciro Immobile duket se ka tërhequr vëmendjen e trajnerit të Tottenhamit, Jose Mourinho. Portugezi që drejton Spurs-at ka kohë që kërkon një përforcim për reaprtin e avancuar dhe sipas mediave italiane, numri një i stolit anglez gjatë merkatos së verës do të synojë pikërisht sulmuesin e Lazios. Gjithsesi, londinezët nuk do ta kenë të lehtë të bindin presidentin e italianëve, Lotito, të lërë të lirë 31-vjeçarin, i cili  këtë sezon me fanellën bardhekaltër ka realizuar 14 gola në 22 aktivizime.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency