Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

I lodhur me stolin, portieri largohet nga Liverpool në verë

Caoimhin Kelleher do të largohet nga Liverpool në fund të sezonit.

Sipas raportimeve të medieve britanike, portieri irlandez, i cili ka kontratë me “The Reds” deri në vitin 2026, ka kërkuar largimin nga klubi, pasi do të kalojë në një skuadër ku do luajë si titullar dhe jo si rezervë.

Lexo edhe: 

Portieri 24-vjeçar u bashkua me ekipin e parë të Liverpool në 2019-ën, megjithatë edhe pas kaq vitesh vijon të luajë rolin e zëvendësuesit të Allison.

Lajme të tjera

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...

Formula 1

Homoseksualiteti i deklaruar nga Ralf Schumacher ka qenë një nga temat e diskutuara në konferencën për shtypin të FIA-s, këtë të enjte, në Çmimin...