Merkato

I ofron 10 milionë euro në sezon, PSG në “pole” për mbrojtësin e Napolit

Ndonëse këtë sezon ka luajtur pak për shkak të dëmtimeve të njëpasnjëshme, mbrojtësi i Napolit Khalidou Koulibaly vijon të mbetet një nga më të kërkuarit në tregun europian.

Klube të ndryshme angleze e spanjolle janë vënë prej kohësh në gjurmën e senegalezit, por sipas mediave italiane, në “pole position” për momentin janë kampionët e Francës, Paris Saint Germain.

Këta të fundit kanë një marrëveshje paraprake me Koulibaly, për një kontratë 5-vjeçare me pagë prej 10 milionë eurosh në sezon, ndërsa tani Leonardo po punon për të bindur edhe klubin e Napolit, me një pagesë prej 90 milionë eurosh.

Vetë Koulibaly e ka shprehur hapur qëndrimin e tij se dëshiron të largohet nga Napoli dhe të provojë një tjetër eksperiencë, ndërsa presidenti De Laurentiis do të provojë të mbushë arkat me shitjen e tij këtë verë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency