Serie A

I padëshiruari i tifozëve largohet nga Roma

U afrua verën e kaluar si zëvëndësuesi i një portieri si Alisson Becker, i transferuar te Liverpool, por Robin Olsen nuk ishte më shumë se hija e vetvetes dhe nuk kishte asnjë të përbashkët me brazilianin. Po flasim për portierin e Romës, gjigandin suedez, i cili aventurën në kryeqytetin italian duket se e mbylli që në përfundim të fazës së parë të sezonit të kaluar, kur në vend të tij trajneri preferonte Miranten. Zyrtarisht kjo aventurë duket se është mbyllur me arritjen e një marrëveshjeje mes drejtuesve të Romës dhe Montpellier, me portierin që do të kalojë në Francë në huazim për 1.2 milionë euro plus 7 milionë euro për blerjen përfundimtare të tij sezonin e ardhshëm. Marrëveshja është pranë mbylljes dhe priten vetëm disa detaje nga kontrata e futbollistit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency