Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

I pakënaqur te Wolves, mesfushori mes Liverpool dhe Manchester United

Wolves po kalon një moment shumë të vështirë, pasi skuadra po luan për mbijetesë në këtë sezon.

Një situatë e tillë ka rritur presionin te drejtuesit, pasi disa prej lojtarëve tashmë kanë nisur të shfaqin pakënaqësitë e tyre dhe në verë priten shumë ndryshime në organikë.

Lexo edhe:

I pari i cili pritet të largohet është Ruben Neves. Për portugezin interesohen disa skuadra, me Liverpool dhe Manchester United në Premier League, por edhe Barcelona e Real Madrid nga Spanja.

Burime pranë 26-vjeçarit kanë bërë me dije se Neves po shqyrton me interes të ardhmen, pasi në verë ai do të largohet nga Wolves.

 

 

Lajme të tjera

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...

Angli

Manchester United vazhdon të jetë aktiv në merkato dhe pas zyrtarizmit të sulmuesit Joshua Zirkzee, tashmë fokusi kryesor është kthyer në repartin e mbrojtjes....