Serie A

I pazëvendësueshëm për Spallettin, Interi përgatit rinovimin për Brozovic

Në shtëpinë e Interit po punojnë për rinovimin e kontratave të disa prej lojtarëve kryesorë të skuadrës. Në radhë të parë qëndrojnë kapiteni Mauro Icardi dhe qëndërmbrojtësi sllovak Milan Skriniar por në hierarkinë zikaltër nuk mbetet pas as mesfushori kroat Marcelo Brozovic i cili është shndërruar në një lojtar të pavezëndësueshëm për trajnerin Spalletti. Mesfushori kroat ka kontratë me Interin deri në vitin 2021. Ideja e drejtuesve zikaltër është tia zgjatin atë edhe me 2 vite të tjera me një pagë të përmirësuar ndjeshëm, si shpërblim për paraqitjet e mira që ka bërë 25-vjeçari ballkanas gjatë kësaj periudhe. Në kontratën aktuale të Brozovic ekziston edhe klauzola e largimit që kap shifrën e 50 milionë eurove. Drejtuesit e Interit synojnë të rritin edhe vlerën e klauzolës në kontratën e re ose ta heqin përfundimisht atë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency