Maqedoni

I përfundoi kontrata, Olsi Teqja largohet nga Shkëndija

Olsi Teqja nuk do të jetë më futbollist i Shkëndijës së Tetovës. Pas vetëm një sezoni, mbrojtësi shqiptar është larguar nga kuqezinjtë tetovarë pasi i përfundoi kontrata me Shkëndijën dhe kampionët e Maqedonisë vendosën të mos rinovonin me të. Lajmi u bë i ditur nga vetë klubi i Shkëndijës në faqen zyrtare. Kuqezinjtë tetovarë falenderuan Teqjan për kontributin e dhënë te Shkëndija gjatë sezonit të fundit duke e ndihmuar skuadrën të fitonte kampionatin dhe Kupën e Maqedonisë. Tashmë Teqja është një futbollist i lirë në merkato dhe gjasat janë që ish mbrojtësi i Tiranës të rikthehet në Kategorinë Superiore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency