Boks

I prekur nga Koronavirusi, ish-boksieri dhe trajneri në gjendje të rëndë

Katër persona kanë humbur jetën për shkak të komplikacioneve që kanë patur si rrjedhojë e infektimit nga Koronavirusi, ndërsa një tjetër, 61 vjeç, është në gjendje shumë të rëndë. Në fakt, ka patur përplasje informacionesh për personin në fjalë, i cili është ish-sportisti dhe ish-trajneri i njohur i boksit, Skënder Kurti.

Fillimisht, nga drejtuesit më të lartë të Federatës Shqiptare të Mundjes u njoftua se Kurti kishte humbur jetën për shkak të Coronavirusit, por pak më vonë Ministria e Shëndetësisë njoftoi se ai kishte kaluar në vdekje klinike, por mjekët kishin bërë të pamundurën për ta ta mbajtur në jetë. Gjithsesi, gjendja e tij shëndetësore mbetet e rëndë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency