Gossip

I propozoi në stadium, gazetarja seksi i thotë “po” lojtarit të Manchester City-t

“Po-ja më e rëndësishmja në jetën time”. Kështu shkruante Oleksandr Zinchenko i zellshëm përkrah një fotografie ku ai shfaqej duke puthur të dashurën e tij pranë një tufe gjigante trëndafilash, ndërsa të dy ishin veshur me fanellën e përfaqësueses së Ukrainës.

Zërat për një romancë të 22-vjeçarit me gazetaren dhe prezantuesen Vlada Sedan u nxitën në fillim të këtij viti kur Zinchenko e puthi prezantuesen gjatë një interviste pas fitores 5-0 të Ukrainës ndaj Serbisë, në qershor.

Prezantuesja është shfaqur në stërvitjet dhe ndeshjet e Manchester City-t, ndërsa faqet në Instagram të çiftit janë mbushur me fotografi të tyre.

Zinchenko ishte pjesë e skuadrës që mundi Portugalinë 2-1 në Kiev, të hënën në mbrëmje, pas golave ​​nga Roman Yaremchuk dhe Andriy Yarmolenko, me skuadrëm e drejtuar nga Shevchenko që siguroi kualifikimin në Euro 2020.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency