Premier League

I rilindur me Tuchel, Marcos Alonso qëndron te Chelsea!

Me Thomas Tuchel në stol ka rilindur edhe Marcos Alonso. Mbrojtësi spanjoll ishte jashtë projektit kur Chelsea drejtohej nga Lampard dhe numëronte ditët për t’u larguar ndërsa tani situata është përmbysur. 30-vjeçari ishte mes Juventus, Atletico Madrid dhe Interit por tani trajneri gjerman nuk e shikon larg skuadrës ndaj dhe e ardhmja e tij do të jetë në “Stamford Bridge”. Me Alonson që qëndron, duket se i destinuar për t’u larguar është mbrojtësi tjetër i majtë, Emerson i cili ka kontratë deri në 2022 dhe nuk pranon të rinovojë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency