Gossip

I shënoi 4 gola Spalit, Immobile shijon pushimet me bashkëshorten

Ciro Immobile nuk humbet kohë për të shijuar periudhën e shkurtër të pushimeve dimërore, pas një gjysmë sezoni plot itensitet me Lazion. “Bomberi” italian, vetëm një ditë pas fitores 2-5 të lazialëve në fushën e Spal, ku realizoi plot 4 gola, shfaqet nën rrezet e ngrohta të diellit në ishujt Maldive, në shoqërinë e bashkëshortes së tij Jessica. Ciro po kalon një sezon të mrekullueshëm në aspektin personal dhe sigurisht që meritë të veçantë ka edhe bukuroshja që i qëndron në krah.

To Top