Përfaqësuesja

I shënoi Anglisë, Muriqi në vëmendjen e Tottenhamit

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, e ka rritur reputacionin e tij pas paraqitjeve në dy ndeshjet e fundit eliminatore të Euro 2020, kundër Çekisë në “Fadil Vokrri” dhe Anglisë në Southampton, duke realizuar në të dyja sfidat.

25-vjeçari raportohet se ka lënë përshtypje shumë të mira te skautët i Spurs-ave  në stadiumin “St Mary’s”.

Sipas gazetës turke “Fanatik”, drejtuesit e Tottenhami janë të gatshëm të vazhdojnë monitorimin e numrit 9 të Fenerbahces. Trajneri Mouricio Pochettino thuhet se po kërkon një sulmues të fortë, pas largimit të Fernando Llorente dhe Vincent Jansson.

Muriqi iu bashkua Fenerbahces këtë verë dhe nën kontratë deri në qershor të vitit 2023.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency