Futboll

I shënoi dy gola Krasnodarit, Berisha në formacionin më të mirë të javës në Rusi!

Bernard Berisha vazhdon të shkëlqejë në futbollin rus. Ish-lojtari i Skënderbeut është përshtatur në mënyrën më të mirë te Akhmat Grozny dhe gjatë këtyre viteve, ka bërë shpeshherë paraqitje që kanë përfunduar në faqet e para të shtyp sportiv, jo vetëm në Çeçeni por edhe në Rusi, Shqipëri e Kosovë. Berisha i cili është pjesë Akhmat Grozny prej 4 vitesh, në ndeshjen e fundit të fituar  5-0 nga Akhmat ndaj Krasnodar në transfertë ai arriti të shënojë dy gola, edhe pse erdhi në fushë nga stoli, duke qenë një nga më të mirët në fushë. Me këtë paraqitje Berisha ka merituar vend edhe në formacionin më të mirë të javës në Premier Leaguen ruse. Një fitore që i siguroi pothuajse mbijetesën skuadrës çeçene, ndërkohë që Berisha kapi shifrën e 8 golave sezonalë në kampionat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency