Merkato

I shënoi në Europa League, Hapoel Beer Sheva kërkon t’i marrë Laçit Nwabuezen!

Edhe pse është nën kontratë për Laçin do të jetë shumë e vështirë të mbajë në gjirin e saj edhe për sezonin e ardhshëm sulmuesin nigerian Kyrian Nwabueze. Këpuca e Artë e Kategorisë Superiore mund të përfundojë në Izrael. Lajmi jepet nga mediat izraelite dhe ato qipriote me Nwabuezen që do të zëvendësojë Ben Sahar te Hapoel Beer Sheva, me këtë të fundit që do të transferohet në formë huazimi në Qipro te skuadra e Apoel Nicosias. Drejtuesit e Hapoel Beer Shevas, e kanë parë nga afër Nwabuezen në përballjet direkte që kishin ndaj Laçit në Europa League sezonin e shkuar, me nigerianin që u shënoi edhe një gol dhe për këtë arsye duan ta marrin në skuadrën e tyre. Në këtë sezon të Superiores, Nwabueze shënoi 23 gola me kurbinasit duke mposhtur Vasil Shkurtajn, në garën për Këpucën e Artë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency