Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

I skadon kontrata me Lazio-n në qershor, Juventus synon sulmuesin 30-vjeçar

Rinovimi i Felipe Anderson me Lazio-n duket sikur ka ngecur dhe pavarësisht fjalëve të mira të presidentit Lotito, lojtari brazilian mund të mendojë për aventura të reja.

Sipas raportimeve të medieve italiane, interes për të kanë shfaqur disa klube, duke përfshirë edhe Juventus-in.

Lexo edhe:

Duke ditur edhe faktin se në qershor bëhet lojtar i lirë, Juventus pritet të nisë shpejt nga puna për të siguruar shërbimet e sulmuesit 30-vjeçar.

 

 

 

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...