Serie A

I skadon kontrata në fund të sezonit, Milani merr vendimin për Musacchion

Mateo Musacchio është një nga futbollistët e Milanit që i përfundon kontrata në verën e ardhshme, por ndryshe nga emra si Ibra, Calhanoglu, etj., drejtuesit e klubit milanez nuk kanë ndërmend t’i rinovojnë bashkëpunimin spanjollit.

Dëmtimet e shpeshta kanë bërë që Musacchio të mbetet më shumë në infermieri, ndërsa duke parë stabilitetin e krijuar me dyshen Romagnoli-Kjaer dhe të riun Gabbia në pankinë, te Milani nuk kanë ndërmend t’i ofrojnë kontratë të re mbrojtësit spanjoll.

Aktualisht për Musacchion kanë shfaqur interes klube si Valencia e Villareal, të cilat mund të paguajnë një shifër simbolike për ta marrë që në janar, ose të presin qershorin për ta transferuar me parametra zero.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency