Merkato

I skadon kontrata në verë, Barça futet në garë për Agueron

Dëmtime muskulore dhe izolim pasi kishte qenë në kontakt me një person pozitiv me koronavirus. Sezoni i Agueros nuk ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme dhe për të mbajtur te ardhmen pezull shërben edhe kontrata e El Khun me Manchester Cityn, që skadon në qershor të 2021-shit.

Sulmuesi argjentinas është një emër jashtëzakonisht i lakmuar në merkato dhe skuadrat e mëdha të Europës po lëvizin që tani për ta bindur që të ndryshojë ambient pas 10 viteve në Manchester me fanellën e “sky blues”.

Në ndjekje të Agueros, përveç PSG-së që po e kërkon prej kohësh, është edhe Barcelona që synon ta rikthejë në Spanjë, ku ka luajtur për pesë vite me Atletikon e Madridit, nga 2006-a deri në 2011-ën. Lajmin e bën të ditur tabloidi britanik “The Sun”.

Barcelona po mendon për të dhe e ka futur në listën e afrimeve për t’ia dhuruar trajnerit Koeman, duke individualizuar El Khun si një përforcim për sulmin, repart ku Aguero do të formonte një dyshe argjentinase me mikun e tij të madh Lionel Messi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency