Premier League

I theu këmbën Andre Gomesit, Federata Angleze fal koreano-jugorin Son!

Federata Angleze e Futbollit pranon apelimin e Tottenham Hotspur dhe fal Heung min-Son. 27-vjeçari aziatik përjetoi çaste shumë të vështira emocionale të dielën sepse u bë shkak që mesfushori portugez i Evertonit Andre Gomes theu këmbën. Son në shenjë hakmarrjeje për një brryl që mori nga lojtari i Everton i ndërhyri në rrëshkitje nga prapa dhe gjatë rrëzimit Andre Gomes theu këmbën edhe pse në këtë tragjedi të mesfushorit portugez pati ndikimin e vetë edhe përplasja me Serge Aurier. Gjyqtari Atinkinson fillimisht i nxorri kartonin e verdhë koreno-jugorit por pasi pa shkallën e dëmtimit të Gomes korigjoi gjithçka duke e larguar nga fusha me të kuq. Gjithsesi komisioni i Disiplinës pranë Federatës Angleze të Futbollit e ka cilësuar një ndërhyrje jo të rrezikshme atë të Son dhe ka pranuar apelimin e Tottenham Hotspur, kështu që 27-vjeçari do të jetë i gatshëm për ndeshjen e ardhshme në kampionat ndaj Sheffield United.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency