Miqesore

Iago Aspas nderon Spanjën, ngec Franca

Një gol i sulmuesit të Celta Vigos Iago Aspas, 6 minuta përpara fundit i dha fitoren Spanjës që në Krasnodar të Rusisë, mposhti 1-0 Tunizinë që gjithashtu është pjesëmarrëse në Kupën e Botës, në ndeshjen e fundit miqësore përpara startit të Botërorit. Ritëm jo shumë i lartë i spanjollëve që ruajtën forcat për ndeshjen e tyre të parë në grupin B ndaj Portugalisë së Cristiano Ronaldos të shtunën e ardhshme. Barazuan pa gola ndërkohë Suedia e Peruja në sfidën e zhvilluar në Goteborg. Në Brondby nga ana tjetër Danimarka mposhti 2-0 Meksikën me golat e Poulsen dhe Eriksen në pjesën e dytë. Pas fitoreve ndaj Republikës së Irlandës dhe Italisë, Franca e Didier Deschamps ngeci në miqësoren e fundit të zhvilluar në Lyon ndaj  Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Përfundoi në barazim 1-1 sfida u transmetua drejtëpërdrejt në Supersport Kylian Mbappe që iu përgjigj golit të Green.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top