Gossip

Iannone sërish çift, në një lidhje me Giulia De Lellis(Foto)

Andrea Iannone është në një lidhje të re. Pas ndarjes nga Belen Rodriguez dhe shumë flirte, piloti i Moto Gp ka gjetur stabilitet në krahët Giulia De Lellis një prej vajzave që u mbajnë çadrat pilotëve para fillimit të garave në këtë sport. Lajmin për lidhjen e Iannoes dhe De Lellis e ka zbuluar Gabriele Parpiglia, gazetar i revistës Chi që merr eksluzivikisht me lajmet rozë. Mesa duket nga pistat e Moto Gp ka lindur një tjetër çift.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency