Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Ivana thuajse “natyrale”, fotot e fundit “tërbuan” fansat

Ivana Knöll bëri bujë gjatë Kupës së Botës “Katar 2022” me format e saj bombastike. Ajo shfaqej në stadiumet e Katarit sa herë luante përfaqësuesja kroate dhe binte në sy për veshjen e saj provokative që nuk u shpëtonte syrit të “sheikëve”.

Modelja e famshme kroate tashmë ka arritur një numër rekord prej 3.6 milionë ndjekësish në Instagram, të cilëve u ngre humorin me foto provokuese. Ivana ka postuar së fundmi disa foto me bikini, për të treguar ngjyrën që ka marrë për shkak të pozimit në diell.

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...