Serie A

Ibra mban në ankth Milanin, rrezikon operacionin

Tek Milani po shqetësohen gjithnjë e më shumë për gjurin e majtë të Zlatan Ibrahimovicit. Në marrëveshje me lojtarin, stafi mjekësor i kuqezinjve ka vendosur të bëjë terapi konservatore, por nuk përjashtohet nevoja për një operacion pas kontrolleve të mëtejshme. Ndërhyrja kirurgjikale, që kërkon një kohë më të gjata rikuperimi, do të ndryshonte planet e Milanit për merkaton.

Tani për tani, duhet thënë, nuk është vendosur ende asgjë për Zlatanin. Por sipas deklaratave të fundit nga trajneri i Suedisë, Anderson suedez, gjuri i Ibras është ende i fryrë dhe shërimi i sulmuesit kuqezi nuk po ecën siç ishte planifikuar. Kjo situatë ka shkaktuar alarm në Milanello. Mund të jetë e nevojshme një ndërhyrje artroskopike për të vlerësuar dhe zgjidhur problemin e në këtë rast koha e rikuperimit do të ishte e gjatë.

Për këtë arsye, Milani duhet të shohë menjëherë nga tregu. Sidomos kur bëhet fjalë për të gjetur një “bomber”. Emri i parë në listën e kuqezinjve mbetet Giroud dhe tani, duke pasur parasysh situatën e Zlatan, Maldini duhet të përpiqet të arrijë një marrëveshje brenda një kohe të shkurtër për të planifikuar çdo operacion tjetër për repartin e avancuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency