Serie A

Ibra mungon në 3 ndeshjet e radhës, pas 10 ditësh pritet një përgjigje tjetër!

Për të kuptuar më mirë shkallën e dëmtimit të Zlatan Ibrahimovic, tifozët e Milanit duhet të presin edhe 10 ditë, megjithatë është e sigurtë mungesa e gjigandit suedez në 3 ndeshjet e radhës për Milanin, pikërisht në dy sfidat e Europa League ndaj Lille dhe Celtic dhe në takimin e kësaj fundjave në Serie A ndaj Fiorentinës. Ibra ka pësuar një tërheqje të lehtë dhe pas 10 ditësh do t’u nënshtrohet analizave të tjera, gjithsesi nëse gjëndja e tij përmirësohet gjatë këtyre 10 ditëve atëherë mund të ndodhë që Zlatan të rikthehet edhe menjëherë në fushë, edhe pse gjasat janë që Ibra të mungojë tre deri në 4 javë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency