Gossip

Ibra nuk kursehet për luksin, shpenzon 20 milionë euro për një jaht (Foto)

Zlatan Ibrahimovic nuk do të jetë në dispozicion të Milanit për ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Genoas në “San Siro” pasi është pezulluar për kartonin e kuq të marrë në transfertën ndaj Parmës, ndaj ka përfituar nga rasti për të udhëtuar drejt Livornos.

Qëllimi i vizitës është për të parë nga afër dhe negociuar për blerjen e një jahti luksoz të quajtur Rebeca, vlera e të cilit në treg llogaritet rreth 20 milionë euro dhe që suedezi dëshiron ta bëjë pronë të tijën para nisjes së sezonit veror.

Bëhet fjalë për një jaht 40 metra të gjatë, me një pishinë me pamje nga deti, restorant, palestër, disa ambiente çlodhjeje dhe 6 dhoma gjumi, të cilin Ibra e ka marrë shpesh me qira, por tani duket i bindur ta blejë përfundimisht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency