Premier League

Ibra përcakton objektivin, në fushë ndaj Arsenalit

6 muaj pas atij dëmtimi të rëndë që pësoi ndaj Anderlecht në Europa League, Zlatan Ibrahimovic përgatit rikthimin e tij në fushë. Bomberi suedez po riaftësohet në mënyrë të admirushme duke u treguar të gjithëve se është një atlet i vërtetë dhe gëzon ende një fizik të jashtëzakonshëm për moshën që ka. Ibra ka fiksuar edhe datën e rikthimit të tij në fushë, pasi po pret me padurim të debutojë me Manchester United në këtë sezon.

Objektivi i Zlatan është që të luajë disa minuta në ndeshjen e 2 Dhjetor mes “ Djajëve të Kuq” dhe Arsenalit që do të zhvillohet në “Emirates Stadium”. Sipas asaj që raportojnë mediat angleze rikthimi i Ibrahimovic në fushë përpara Krishtlindjes, nuk është më një utopi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency