Futboll

Ibra shënon sërish, paralajmëron pjesëmarrjen në Botëror

Mundësitë që të shohim Zlatan Ibrahimoviç në kampionatin botëror ‘Rusi 2018’, por rriten gjithnjë e më shumë. Këtë e konfirmon vetë sulmuesi shtatlartë, që nëpërmjet një Twitteri nga llogaria e tij, ka shkruar: Mundësitë për të shkuar në Botëror, por rriten.

Kjo deklaratë e sulmuesit erdhi menjëherë pas golit me vlerë 3-pikëshe që shënoi në ndeshjen mes Los Angeles Galaxy dhe Chicago Fire. Zlatan Ibrahimoviç u tërhoq nga kombëtarja suedeze pas dëmtimit të rëndë që pësoi sezonin e kaluar, por kualifikimi në Botëror i Suedisë, bëri që të ndryshojnë skenarët.

Gjithsesi, pjesëmarrja e tij në Botëror duhet të marrë edhe ‘bekimin’ e FIFA-s, që mund ta ndalojë, pasi Ibra ka shkelur Kodin e Etikës, duke pranuar të nënshkruajë kontratë sponsorizimi me një kompani bastesh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top